Очистимо та запакуємо зерно

Пропонуємо очищення зерна за товарними стандартами якості країн Європейського Союзу
Наше підприємство надає послуги кращих фахівців зерно обробного промислу, а цехи оснащені сучасними зразками калібрувальної техніки, обладнанням первинної та вторинної очистки зернових, олійних та бобових культур.

Приймаємо замовлення будь-якої складності за ступенем забрудненості та домішок. Процедури попередньої очистки гравітаційним сепаратором, більш відомим як вібростіл дозволяють позбавити сировину від важких мінеральних фракцій. Далі, позбавлене 60% забруднення зерно, відправляємо на генеральну очистку до фотосепаратора.

Перевага фотосепаратора полягає у виключенні механічного впливу на продукт, а очистка здійснюється методом відбору сировини за кольорами. Відмова від традиційних механічних та аеродинамічних процесів очищення, промивання та калібрування значно зменшує процент пошкодження оброблюваного продукту. Таким чином, ми пропонуємо не лише відмінну якість очистки Вашого зерна, а і мінімізацію втрат у процесі виконання нашої роботи.

Принцип сортування заснований на оптичному порівнянні придатного та непридатного зерна за його кольоровими властивостями. В процесі очищення, сировина позбавляється побічних продуктів таких як щупле (бактеріозне), пошкоджене, пророщене зерно, дрібні мінеральні речовини, органічних частин диких рослин, залишки комах.

Завершальним етапом надання товарного вигляду є пакування зерна в синтетичну тару, що забезпечує збереження від шкідників, пошкоджень та псування товару. Також ми заздалегідь піклуємося про відповідність упаковки та маркування екологічним стандартам допущення товару на європейський ринок.

Привабливість кінцевого продукту з візуальної точки зору у поєднанні з високими критеріями очищення значно підвищують кінцеву вартість товару в межах України і відкривають можливість здійснення експорту до європейських країн.

Замовляйте консультацiю
Отримайте безкоштовну консультацiю
Made on
Tilda