Вирішимо митні питання

Допомагаємо з експортом продовольчого і фуражного зерна та маємо дозвіл надання послуг митного оформлення.
Якщо Ви ще не мали справи із експортною торгівлею, ми допоможемо в короткі строки отримати акредитацію на митниці, що на сьогодні є обов'язковою для юридичних осіб. Команда досвідчених юристів погодить всі питання зі збором необхідної документації та попередить виникнення можливих суперечностей.

Проведемо попередню перевірку Вашої сільськогосподарської продукції на відповідність регламентам, директивам та технічним умовам закладеним Європейською комісією аби запобігти зайвих збитків під час перетину кордону.

Для успішного проходження митного контролю товар заздалегідь буде підготовано до перевірки на відповідність фітосанітарним нормам країни-імпортера та сертифіковано висновками акредитованих лабораторій. А особистою присутністю наших фахівців ми гарантуємо прозорість процесів взяття проб якості на митниці.

Перевагою співпраці з нами є відмова від необхідності Вашого втручання та особистої присутності при вирішенні складних супровідних проблем. Гарантуємо вирішення Ваших експортних труднощів за офіційною письмовою угодою і представляємо Ваші інтереси за дорученням. Будьте впевнені, наші експерти відкриють для Вашого товару будь-який кордон.

Замовляйте консультацiю
Отримайте безкоштовну консультацію
Made on
Tilda