Експедиторський супровід

Надамо кращий експедиторський супровід сільськогосподарської продукції до європейських країн
Понад 10 років українські аграрії довіряють нам експедиторський супровід сільськогосподарської продукції до європейських країн. Наш досвід виражено у мережі партнерських зв'язків із перевізниками вантажів як сухопутними, так і водними шляхами. Вигідні взаємовідносини із компаніями-власниками зернових терміналів створюють прозорі умови на етапах підготовки, завантаження та вивантаження товару.

Ми особисто перевіряємо транспорт у якому Ваша продукція переправляється до закордонного покупця. Команда експедиторів контролює процеси доставки від моменту початку завантаження, на проміжних етапах перевірки вантажу і до прийняття товару Вашим іноземним контрагентом.

З нашими знаннями та відповідальним ставленням до кожної супроводжуваної партії вантажу, Ваша продукція буде доставлена до пункту призначення в короткі терміни. Наші логісти можуть запропонувати найбільш прийнятний за швидкістю та ціною варіант доставки вантажу автомобільним, водним, залізничним транспортом або мультимодальними видами перевезення.

Багаторічний досвід, налагоджені зв'язки та уважне ставлення до власності наших клієнтів – це наша гордість та Ваша гарантія доставки товару в належному стані у вірний час.

Замовляйте консультацiю
Отримайте безкоштовну консультацію
Made on
Tilda